njoftime me femra te kosoves sorted by
relevance

Admin31.07.2021

Debutimi i kombëtares së Kosovës për femra përfundon me medalje të bronztë

Numrin tim e gjeni ne redaksi.
5500
Admin08.08.2021

Vajzat kërkojnë djem / 3 femra shqiptare duan shoqëri...

Kerkoj njeri me pune dhe intelekt dhe ti marri jetes me te miren e saj.
6504
Admin17.08.2021

PLLUMATE E KOSOVES 2020 DZNEKATE

Jam Ina, beqare, nje vajze serioze, shume korrekte, me shkolle te larte.
3002
Admin09.07.2021

PLLUMATE E KOSOVES 2020 DZNEKATE

Te jete i kulturuar, i kompletuar.
5200
Admin19.09.2021

Njoftime nga me te guximshme te shqiptareve per seks dhe lojera ne grup

com Your browser does not support iframes.
1002
Admin17.09.2021

Njoftime, vajzat kerkojne djem…

te kultivuara ne nje nder zonat me te mira te beratit, ne fshatin terpan.
1000
Admin08.09.2021

Arbanë Qeriqi

Po le numer tel ne gazete.
2309
Admin30.06.2021

PLLUMATE E KOSOVES 2020 DZNEKATE

Kodra e Diellit Tirane 2.
6903
Admin02.07.2021

a2zdevelopers.com

Deshiroj te formoj familjen time dhe kerkoj nje djale beqar per qellime serioze.
2404
Admin17.08.2021

Njoftime nga femrat…

Me respekt, zonja nga Jugu.
5402